Aile Sağlık Merkezi Site Scripti

  • 13 Ocak 2019
  • 2 Yorumlar

Adana/Seyhan’ da hizmet veren Aile Sağlık Merkezi sorumlu hekimi bizlere ulaştı ve eski adıyla sağlık ocaklarına web sayfası yaptırmak istediklerini söylediler.
Doktor Bey ile yaptığımız görüşmede şu sonuç ortaya çıktı ki; bir A.S.M.’ nin A sınıfı olabilmesi için kurumun bir web sayfası ve bunun yanı sıra sürekli güncel bir web sayfası olması gerekiyormuş.  Yönetmelikte ise şu şekilde belirtilmiş:

* Aile Sağlığı Merkezine ait internet sayfası: Eski gruplandırma rehberinde A sınıfı AHB için, internet sayfasının aktif olması yeterli iken, yeni gruplandırma rehberinde A sınıfı AHB için, ASM ‘ ye ait internet sayfasının güncel olması istenmekte ve web sitesi adresinin ASM’ deki panolarda ilan edilmiş olma şartı getirilmiştir.

Tasarımlıyoruz Web olarak, bizlere ulaşan ve Aile Sağlık Merkezine (Sağlık Ocağı) web sitesi yaptırmak isteyen kurumlara yönelik bir tasarım hazırladık. İlgili A.S.M. talep ettiği taktirde çok kısa sürede kurumlarına ait web sitesini kuruyoruz. Kuruma ait özel bilgileri script içerisinde güncelleyerek 1-2 saat içerisinde teslim edebiliyoruz.

Oldukça kolay güncelleme yapmanıza imkan tanıyan Sağlık Ocağı scriptine sahip olmak için 300₺ ödemeniz yeterli olacaktır. Üstelik sitenizin 1 (Bir) yıllık hostingi firmamıza ait olacaktır.

Detaylı bilgi ve örnek siteler için iletişim kurabilir ya da konu altına mesaj bırakabilirsiniz…

 

2 Yorumlar
Photo
Emir Kaan 28 Ocak 2019

Biz de yaptırmak istiyoruz, detaylı bilgi alabilir miyiz... Ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Photo
admin 28 Ocak 2019

Merhabalar Emir Kaan Bey, tarafınıza özel mesaj iletilmiştir. Konuda da belirttiğimiz gibi 1 gün içerisinde kurumunuzun sitesini aktif hale getirebiliriz. Saygılarımızla...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurunuz.

Geri
WhatsApp
Telegram
Skype
E-posta