A.S.M. Sitenizi Hemen 1 Günde Yapalım

  • 29 Mayıs 2018

A.S.M. sitenizi hemen yaparak, kurumunuzu tanıtmaya başlıyoruz. İl Sağlık Müdürlüğü artık A.S.M’ lere (Aile Sağlık Merkezi) sağlık ocaklarının web sitelerini yapmalarını şart koşuyor. 1 gün gibi kısa sürede bizler de A.S.M’lerin sitelerini yapıyoruz.

Aile hekimliği birimleri gruplandırma işlemlerinde A grubu birim kriterlerinden biri de aile sağlığı merkezine ait güncel bir internet sitesinin bulunmasıdır. Bu web sitesi ile hastaların aile hekiminin çalışma günleri ve saatleri hakkında bilgilendirilmesi amaçlanmaktadır.

A.S.M. web sitesinde A.S.M.’de çalışan hekimlerin sunduğu hizmetlerin, çalışma saatlerinin, eğitim materyallerinin ve A.S.M.’den nasıl hizmet alınabileceği konusunda bilgilerin bulunması, bu bilgilerin güncel olması istenmektedir.

Yapacağımız web sitesinde kurumunuza ait fotoğraf galerisi, esnek mesai takvimi, aşı takvimi, doktorlar ve personeller için özel sayfaların bulunduğu dinamik görünümlü A.S.M. web sitesine sahip olmuş olacaksınız!

Eğer A sınıfı bir sağlık ocağınıza dönüşüyorsanız, geçiş için hazırlattığınız web sitesinin onaylanacağına garanti veriyoruz. Hazırlayacağımız dinamik web siteniz, İl Sağlık Müdürlüğü’nün tüm taleplerini karşılayacak ve mevzuata uygun hazırlanacaktır. Web sitenizde bölgesel farklı talepler oluşursa sizlere ücretsiz olarak destek vermeye devam edeceğiz.

Web sitenizin uzantısı dilediğiniz gibi seçebilirsiniz. İlk yıl tarafımızca sitenizin hosting hizmetini ücretsiz sağlıyor olacağız. Yani herhangi bir web sitenin alt alan adı olmayacaktır. Aile Sağlığı Merkezi web siteniz domain adresi ile birlikte tamamen size ait olacak. 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Lütfen tüm alanları doldurun.